تبلیغات
کاریکاتور - کاریکاتور روز رسانه های عربی/هفتم مهرماه
 
کاریکاتور برای دانستن بهتر

کاریکاتور روز رسانه های عربی/هفتم مهرماه

نوشته شده توسط :راز
سه شنبه 6 مهر 1389

به گزارش خبرگزاری مهر، در کاریکاتورهای امروز از سرگیری شهرک سازی در فلسطین اشغالی و تنش های سیاسی لبنان بیشتر مورد توجه رسانه های جهان عرب بوده است.

الوطن عمانبه اظهارت پوچ مقامات آمریکایی  در مسئله مذاکرات مستقیم سازش توجه داشته است. بر این اساس، طرف فلسطینی با استفاده از دوربین در پی محل اشاره مقام آمریکایی است که گفته است: در آنجا امید زیادی برای صلح با اسرائیل وجود دارد!

الحیات
نتایج فاجعه بار مذاکرات سازش برای طرف فلسطینی را مورد توجه قرار داده است. بر این اساس، رژیم صهیونیستی با وعده دروغین صلح که طرف فلسطینی را به آن متوجه کرده در پی تداوم اقدامات خود در شهر ک سازی و سرقت هویت فلسطینیان (یهودی سازی) است.الوطن عربستان
به عواقب  تداوم شهرک سازی بر مذاکرات مستقیم سازش توجه داشته که در حال ویران کردن کامل آن است.


الوطن قطر
روزنامه الوطن قطر در بخش کاریکاتور روز خود به اثبات دروغین بودن شهادت های مطرح شده در پرونده ترور رفیق حریری (نخست وزیر فقید لبنان) اشاره کرده که البته عواقب آن به خودشان برگشته است.


الاتحاد امارات

روزنامه الاتحاد امارات در ستون کاریکاتور روز خود به تداوم وضعیت شکننده امنیت در یمن اشاره کرده است که در آن نقش پررنگ القاعده دیده می شود.


الدستور اردن

روزنامه الدستور اردن امروز به استفاده ابزاری کابینه نتانیاهو از مذاکرات سازش به عنوان پوششی بر اقدامات دیگر این رژیم از جمله شهرک سازی اشاره کرده است.

Daily link

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


آمار وبلاگ:
<