تبلیغات
کاریکاتور - گلچین کاریکاتور رسانه های عربی - ۷/۲۶
 
کاریکاتور برای دانستن بهتر

گلچین کاریکاتور رسانه های عربی - ۷/۲۶

نوشته شده توسط :راز
دوشنبه 26 مهر 1389

در کاریکاتورهای امروزمسئله فلسطین و همه پرسی جنوب سودان بیشترین توجه رسانه های جهان عرب را به خود جلب کرده است.

مقاومت زیتون

روزنامه العرب الیوم اردن امروز در کاریکاتوری به تلاش فلسطینیان ساکن کرانه باختری برای حفاظت از درختان و باغات زیتون خود توجه کرده که با دست خالی می خواهند در برابر دشمن صهیونیستی مقاومت کنند.

شراره های جنگ مذهبیروزنامه الاتحاد امارات تلاش رژیم صهیونیستی در راستای تثبیت مسئله یهودیت اسرائیل را آغازگر جنگ مذهبی و دینی دانسته است.

جوانه های صلح!روزنامه های الحیات چاپ لندن امروز نگاهی انتقادی به روند مذاکرات سازش خاورمیانه داشته است که در آن آمریکا نقشی جز ناظر ندارد و تل آویو نیز همواره با ادعای صلح اهداف دیگر خود را دنبال می کند.

همه پرسی سودانروزنامه فرامنطقه ای الشرق الاوسط در کاریکاتوری مسئله همه پرسی تعیین سرنوشت برای جنوب سودان را مورد توجه قرار داده و نتیجه جز جدایی جنوب از شمال این کشور برای آن متصور نشده است.

آلمان جامعه چند فرهنگی!روزنامه المستقبل لبنان امروز در کاریکاتوری به اظهارات اخیر "آنجلا مرکل" صدر اعظم آلمان توجه کرده است. وی اخیرا گفته بود: جامعه چند فرهنگی در آلمان کاملا شکست خورد. طراح کاریکاتور در واقع مرکل و حزب حامی وی را در آلمان به عنوان یکی از عوامل شکست در این مسئله دانسته است.

صندوق های آماده اخذ رایخبرگزاری فلسطین الیوم در کاریکاتوری همه پرسی سودان درباره جدایی جنوب از شمال این کشور را فرمایشی دانسته است که نتیجه آن از قبل مشخص است.

گلچین شده از سایت مهر
Daily link

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


آمار وبلاگ:
<