تبلیغات
کاریکاتور - کاریکاتور روز رسانه های عربی
 
کاریکاتور برای دانستن بهتر

کاریکاتور روز رسانه های عربی

نوشته شده توسط :راز
یکشنبه 18 مهر 1389

در کاریکاتورهای امروز پایان بی نتیجه نشست فوق العاده سران عرب در لیبی بیشترین توجه رسانه های جهان عرب را به خود اختصاص داده است.

نخوری زمین!روزنامه البیان امارات در کاریکاتوری انتقادی به تصمیمات بی نتیجه و بی اثر کمیته پیگیری عربی اشاره داشته است که اخیرا تصمیم گرفته اند یک ماه برای بررسی گزینه های غیر از مذاکرات مستقیم (میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی) مهلت داده شود.
کنفرانس فریب!روزنامه الوطن عربستان با انتقاد از کنفرانس فوق العاده سران عرب در لیبی، نتایج آن را در مسئله پیگیری مذاکرات مستقیم سازش زیر سوال برده است که جز فریب و دروغ چیزی در برنداشته است.

آقای تغییر... بگو نه!روزنامه الاتحاد امارات در کاریکاتور روز خود به نفوذ مستقیم رژیم صهیونیستی بر تصمیم گیریها در کاخ سفید اشاره کرده است. بر این اساس، "بنیامین نتانیاهو" در حال تحمیل پاسخ منفی موردنظر خود به "باراک اوباما" است . البته وی نیز چاره ای جز همراهی ندارد.

تسلیحات آرایشیروزنامه النهار لبنان در کاریکاتوری اجتماعی مسئله آرایش زیاد در جوامع عربی را مورد توجه قرار داده است. طراح کاریکاتور نام تسلیحات را برای وسایل آرایشی انتخاب کرده است تا بیش از پیش به بغرنج بودن این موضوع اشاره کند.

نتیجه کنفرانس لیبیروزنامه الوطن عمان هم نتایج کنفرانس سران عرب در لیبی را مورد اشاره قرار داده که تدابیر عملی را در برابر شهرک سازی رژیم صهیونیستی در برنداشته است و به منزله پا نهادن در برابر عبور خودروی سنگین است!

انتخاب شده از خبرگزاری مهر
Daily link

درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


آمار وبلاگ:
<